English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
-->


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت 26 مرداد ماه سالروز آزادی آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

از آزادگان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی قدردانی شد.

به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی ، روز پنج شنبه 26 مرداد ماه از آزادگان سرافراز و افتخار آفرین دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی قدردانی گردید.

در این برنامه ابتدا دکتر منصور محمودزاده قائم مقام ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی ضمن قدردانی از مجاهدتهای تمامی شهداء ، ایثارگران به ویژه از صبر و استقامت آزادگان  سرافراز گفت : شما آزادگان با شوری وصف ناپذیر و دلی سرشار از معنویت در راه دیار عشق از مرزهای میهن گذشتید تا صلابت ، عظمت و اقتدار را به اسلام و ایران اسلامی هدیه کنید و امروز وظیفه ما ست که در راه شناخت و یاد شما عزیزان بیش از پیش قدم برداریم و این روز را به تمامی شما سروران و افتخار آفرینان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

در ادامه این مراسم حاج آقا زینالی نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی گفت : وظیفه ماست که مجاهدتها و صبر و استقامت و ایستادگی شما عزیزان را ارج نهیم .وی در ادامه سخنان خود گفت : در دوران اسارت آزادگان سلحشور مظلومیت های فراوانی را متحمل شدند و شکنجه های زیادی را کشیدند و این ما هستیم که باید  صبر و استقامت این عزیزان را به قشرهای جوان انتقال دهیم .

در ادامه این مراسم ایروانی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان خوی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی از برگزاری چنین برنامه هایی گفت : تحمل رنج و شکنجه ها در اردوگاههای عراقیها می تواند درس بزرگ معنای ماندن و زیستن در شرایط سخت وطاقت فرسا را به ما بیاموزد و ما را در مقابل تهدیدها و تحریم های دشمنان استوار و پابرجا کند . وی در ادامه سخنان خود گفت : آزادگان با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای روحی و جسمی دشمنان ایستادند و صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین افراد به قضای الهی بودند و نسل امروز زیستن در کنار کسانی را تجربه می کنند که زندگی آنها ترجمان آزادگی ، صبر ، ایثار و مجاهدت است.

در ادامه مراسم آزادگان سرافراز خاطراتی را از دوران اسارت خود بیان کردند و در پایان از مجاهدتها و صبر واستقامت آزادگان صبور و افتخارآفرین با اهداء لوح یادبود و کادو تقدیر و قدردانی گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٣:٢١ - 1396/05/28    /    شماره : ١٥٢٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٦خروج