English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧
-->


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی از پروژه های در دست احداث شبکه بهداشت ودرمان خوی

دکتر آقازاده : پیمانکاران باید پروژه های خود را با سرعت بیشتری به پیش ببرند تا هرچه زود تر مشکلات شهرستان خوی مرتفع گردد.

به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوی روز چهارشنبه بیست و پنجم اسفندماه ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی از پروژه های در دست اقدام شبکه بهداشت ودرمان خوی بازدید نمود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در ابتدا ازپروژه بیمارستان آیت ا... خویی بازدید نموده واز نزدیک از روند پیشرفت این پروژه دیدن نمود. دراین بازدید دکتر آقازاده قائم مقام وزیر در استان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفت : دانشگاه علوم پزشکی استان پیگیر مطالبات پیمانکاران از وزارت متبوعه می باشد و انتظار داریم پیمانکاران نیز فعالیتهای خود را در اتمام پروژه بیمارستان افزایش دهد . رئیس دانشگاه علوم پزشکی سپس از پروژهای اورژانس جدید ودر حال احداث بیمارستان قمر بنی هاشم و بخش LDR و همچنین از سلف سرویس این بیمارستان که در حال تعمیر و بازسازی کلی می باشد بازدیدنموده و قولهای مساعدی در این خصوص داد و گفت : شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوی در سال آینده شاهد تغییر و تحول عظیمی در بخش پروژه ها خواهد بود ودر پایان از روند نصب و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن اسپرال 16 اسلایس بازدید و توصیه های لازم را ارائه نمودند . گفتنی است با تلاش مسئولین محترم دستگاه سی تی اسکن اسپیرال 16اسلایس راه اندازی و در حال اجرای تصویر برداری آزمایشی می باشد.

در آخر این بازدیدها دکتر منصور محمودزاده مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان خوی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین دانشگاه بویژه قائم مقام محترم وزیر در استان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی گفت : همه این پیشرفتها و تغییراتی که در چند سال گذشته در شهرستان خوی در عرصه سلامت شاهد آن هستیم به لطف دولت تدبیر وامید و با حمایت های ویژه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان  و پیگیریهای مستمر مسئولین شهرستان می باشد .


١٤:٠٩ - 1395/12/25    /    شماره : ١٣٤٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٧خروج