دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال
صفحه اصلی
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 603
 بازدید امروز : 78
 کل بازدید : 249249
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/5468
اورژانس
بخش اورژانس

رئیس بخش: دکتر سیدرضی سیدحسینی

سرپرستار بخش: ناصر بقائی راد

این بخش در ضلع شمالی بیمارستان و مشرف به بلوار مدرس و روبروی فرمانداری قرار دارد. این بخش دارای ساختمان قدیمی بوده ولی در سال 1385 با تعمیرات اساسی گسترش یافته است که هم اینک با 5/544 متر مربع فضای فیزیکی و با تجهیزات و پزشکان متخصص و کادر مجرب بصورت شبانه روزی به ارائه خدمات درمانی به بیماران داخلی، مغز و اعصاب، قلب و عروق، مسمومیت، عفونی، تنفسی، روانپزشکی و گوارشی، ریوی و ...  می پردازد .

بخش اورژانس در سه قسمت فعالیت دارد که قسمت اول درماتگاه است و شامل دو اتاق تزریقات مردانه و زنانه، اتاق ویزیت پزشک، اتاق سرم تراپی با 8 تخت، قبض نویسی، داروخانه، پذیرش  و پاویون می باشد  و در این قسمت برای بیماران سرپایی خدمات درمانی ارائه می گردد.

قسمت دوم  محوطه اورژانس است که شامل 7 تخت تریاژ، یک تخت نوار قلب، و یک تخت تریاژ شستشو بوده  به اضافه یک اتاق پزشک اورژانس و یک اتاق CPR با کلیه تجهیزات لازم  می با شد. در این قسمت به بیماران بدحال و اورژانسی خدمات درمانی ارائه می گردد .

قسمت سوم بخش تحت نظر است که با دواتاق 2 و 4 تخته یکی مردانه و دیگری زنانه  مخصوص بیمارانی  است که در بخش های بستری  تخت خالی نبوده، و تا باز شدن تخت  در این بخش خدمات می گیرند .

تجهیزات موجود شامل:

دستگاه دفیبریلاتور، ساکشن، دستگاه نوار قلب، آمبوماتیک، مانیتور، پالس اکسی متر، ترالی اورژانس، اکسیژن سانترال 


نظرسنجی
آیا از خدمات ارائه شده در بیمارستان شهید مدنی خوی رضایت دارید؟

بله
خیر

ساعت
کد انتخاب شده وجود ندارد